Wojewódzki Certyfikat „Szkoła Promująca Zdrowie” dla ZST !

20 listopada 2014r. w w sali konferencyjnej Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska  w Rzeszowie odbyło się  uroczyste przyjęcie Zespołu Szkół Technicznych im. prof. K. Olszewskiego w Sędziszowie Młp do Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.

Wojewódzki Certyfikat SzPZ  dyrektorowi ZST Grzegorzowi Patro wręczyli pani Małgorzata Chomycz – Śmigielska Wojewoda Podkarpacki i Jacek Wojtas – Podkarpacki Kurator Oświaty.

Aby uzyskać certyfikat wojewódzki należało spełnić warunki, które stawiane są szkołom ubiegającym się o ten rodzaj wyróżnienia. Przede wszystkim należało wykazać się wieloletnim dorobkiem w zakresie promocji zdrowia zgodnie ze standardami Szkoły Promującej Zdrowie.

W związku z uzyskaniem Wojewódzkiego Certyfikatu „Szkoła Promująca Zdrowie” składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy przez lata przyczyniali się do rozwoju idei promocji zdrowia w naszej szkole : nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzicom oraz przedstawicielom władz i całej społeczności lokalnej.

    To dzięki Wam możemy cieszyć się z efektów wspólnej pracy w zakresie promocji zdrowia!

A.Szeliga-Kuźniar

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.