Uwaga Konkurs na materiał filmowy „Błyskotliwi”!

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ogłasza konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych na najlepszy materiał filmowy, dotyczący noszenia elementów odblaskowych. Celem akcji „Błyskotliwi” jest zwiększenie świadomości społeczeństwa, szczególnie młodych osób, w zakresie właściwego zachowania się na drodze po zmroku.Konkurs dla młodzieży „Błyskotliwi”. Pamiętajmy o odblaskach !

Konkurs świąteczny w ZST !

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i  ich rodziców (praca wspólna) do udziału w Konkursie na najładniejszy stroik świąteczny i kartkę świąteczną.Świąteczny Konkurs ma na celu rozwijanie kreatywności, twórczego myślenia, wyobraźni plastycznej, a także kultywowanie pięknych polskich tradycji świątecznych. Na wykonane własnoręcznie prace czekamy do 15.12.2014r.

Stroiki i kartki należy składać do p. B.Twardowskiej lub p. A.Szeligi-Kuźniar.Wszystkie prace zostaną nagrodzone  i zaprezentowane na świątecznej akademii szkolnej.(szczegółowe informacje u opiekunek SU).

Dla zainteresowanych zamieszczamy poradnik : „Jak w prosty sposób zrobić stroik świąteczny”?

Jak zrobić świąteczne kartki? Inspiracje i instrukcja wykonania krok po kroku.

Dzień Praw Człowieka w ZST.

10 grudnia przypada Dzień Praw człowieka. beznazwy

W ZST na długiej przerwie planowana jest audycja dla społeczności szkolnej przygotowana przez Samorząd Uczniowski ,opiekunów SU i pedagoga szkolnego. Zapraszamy do wysłuchania audycji i zapoznania się z informacjami podanymi na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości .„Prawa człowieka”